Microsoft Power Hack Yarışması’nın Birincisi Pargesoft Oldu!

Microsoft’un gerçekleştirdiği uluslararası Power Hack Yarışması’nda birinciliği Pargesoft kazandı.

Microsoft tarafından düzenlenen uluslararası Power Hack Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Yarışma kapsamında perakende, sağlık ve BFSI (bankacılık, finansal hizmetler ve sigortacılık) sektörlerine odaklanıldı. Bu doğrultuda,  Microsoft Power Platform kullanarak bu üç kilit sektöre yönelik en inovatif çözümü bulmak için 2 haftalık yoğun bir maraton gerçekleşti. Microsoft’un EMEA Bölgesi’ndeki çözüm ortaklarının katıldığı Power Hack Yarışması’nın finalinde Türkiye, BAE, Katar, Suudi Arabistan ve MCC’den toplam 9 ekip yarıştı.

 

Pargesoft, PowerShelf çözümüyle birinci oldu

Power Hack Yarışması’nda Pargesoft, birinciliği, perakende sektörüne yönelik geliştirdiği PowerShelf çözümü ile aldı.

Power Platform uygulamalarını, Dynamics 365 ERP ve CRM çözümleri ve 3. parti uygulamalarla da bütünleştirerek yaratıcılık, pazar değeri, iş etkisi, ürün kalitesi ve sunum kriterleri açısından en başarılı çalışma seçilen PowerShelf çözümünü, 5 kişiden oluşan Pargesoft ekibi geliştirdi.

EMEA Bölgesi’ndeki Microsoft çözüm ortaklarının yarıştığı Power Hack’te birincilik almaya hak kazanan projede ekibe planlama, organizasyon süreçleri ve motivasyon konusunda en iyi şekilde destek sağlayan CCO’muz Müge Kısaaliaoğlu’nu; PowerApps, PowerAutomate, Dynamics 365 ERP, CRM, RPA ve Power BI tarafındaki tüm uygulamaları harmanlayarak güçlü bir uygulama mimarisi oluşturan CSA’imiz Volkan Acar’ı; ürün fikri ve sunumu konusunda yaratıcı, yönlendirici, değerli öneri ve çalışmalarda bulunan ekip liderimiz Erhan Tulumbacıoğlu’nu; ürünün sorunsuz ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde geliştirilmesine büyük katkı sağlayan Microsoft Dynamics 365 danışmanımız Hüdaverdi Akça’yı ve CEO’muz Kaan Altunterim’i tebrik ederiz.