Cihazlarınızdaki tam yüklü Microsoft Office 365 uygulamalarının yanı sıra çevrimiçi dosya depolama ve paylaşımıyla en iyi çalışmanızı ortaya koyun.

Office 365 İş şimdi PC ve Mac bilgisayarlar için yeni Office 2016 uygulamalarını içeriyor.

Microsoft Office 365

Office’iniz her yerde 

Microsoft Office 365 İş sayesinde Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi tanıdık araçlar ihtiyaç duyduğunuz her yerde, her zaman yanınızda.

İşbirliği yapmak artık daha basit 

Dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, bunları gerçek zamanlı olarak istediğiniz yerden herkesle paylaşabilir, hatta birlikte yazabilirsiniz.

Her zaman güncel araçlar 

OneDrive İş dosyaları çevrimiçi depoladığından, bunlar her zaman eşitlenmiş ve güncel durumdadır. Ayrıca Office uygulamaları her zaman son sürüme sahiptir.

Microsoft Office 365

İhtiyaç duyduğunuz araçlar Microsoft Office 365’te

Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Microsoft Teams, Yammer ve diğer uygulamalarla yaratıcılığınızı artırın ve önemli işlerinizi yapın.

Tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz

Masaüstünüzde, tabletinizde ve telefonunuzda.* Office 365’i, cihazınızı ve İnternet bağlantısını kullanarak her yerde verimli bir şekilde çalışın.

* Evet, bu platformların tümünde: Windows devices, Mac, iPad®, iPhone® ve Android™.

Office paketleri hakkında detaylı bilgi almak için info@pargesoft.com ya da 0216 575 6070 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.