Pargesoft, Bir Kez Daha Türkiye Bilişim Sektörünün En Başarılı Şirketleri Arasında

Pargesoft, Türkiye’nin lider bilişim şirketlerinin değerlendirildiği Bilişim 500 Plus-İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’ndaki kategorilerin yedisinde yer alırken, Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi ana kategorisinin ERP Yazılımı alanında Türkiye 3.’sü oldu.

Bu yıl 24. kez gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçları açıklandı. Her yıl farklı bir temada düzenlenen araştırma, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümüne paralel olarak bu yıl “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri” mottosuyla gerçekleşti. Türkiye’nin bilişim alanındaki en köklü ve en kapsamlı araştırması olan Bilişim 500’de şirketler Sistem Entegratörü ve İş Ortağı, Dağıtıcı, Türkiye Merkezli Üretici ve Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi ana kategorileri ile bu kategorilerin “Donanım”, “Yazılım” ve “Hizmet” ile ilgili alt başlıklarında da değerlendirildi.

BT Haber tarafından yayınlanan Bilişim 500 Plus-İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2022 Raporu, ülkemizdeki bilişim pazarının gelişimini, eğilimini ve beklentilerini ele alırken, Türkiye bilişim sektörünün en iyilerini derecelendirdi.

Pargesoft Yükselişini Sürdürüyor

Pargesoft, Bilişim 500 listesindeki istikrarlı başarısını koruyor. Bilişim 500’ün genel sıralamasında başarı grafiğini yükselten Pargesoft, geçen yıl 263. sıradaki yerini 24 basamak yükselterek 239. sıraya taşıdı. 2022 Yılı İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında İstanbul 166.’sı olan Pargesoft, diğer kategorilerde ise şu dereceleri yer aldı:

Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi – Yazılım – ERP Yazılımı: Türkiye 3.’sü

Uluslararası Merkezli Üretici / Üreticinin Temsilcisi – Hizmet – Danışmanlık: Türkiye 12.si

Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi – Yazılım: Türkiye 12.’si

Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi – Hizmet: Türkiye 21.’si

Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi: Türkiye 39.’su

Sürekli müşteri memnuniyeti, yenilikçi iş çözümleri, artan satış performansı ve sürdürülebilir iş modelleri ile başarı grafiğini yükselten Pargesoft, geliştirdiği çözümler ve Microsoft Çözüm Ortağı olarak Türkiye’de ve yurt dışında uyguladığı başarılı projeler ile köklü deneyimini ve uzmanlığını sunmaya devam ediyor.