Kurumsal İş Çözümleri” olarak ERP, CRM ve İş Zekası alanlarında sektörel tecrübesiyle Türkiye’deki şirketlerin güvenilir iş ortağı olan Pargesoft, Londra’da açtığı yeni şirketle çalışmalarını Avrupa’da sürdürmeyi hedefliyor.

Pargesoft, İngiltere ve Avrupa genelinde kendisinden hizmet alan kurumların artış göstermesi sonucunda; müşterilerinin, İngiltere’nin Türkiye Büyükelçiliği ve de İngiltere Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın teşvikleriyle Londra’da yeni bir şirket açtı. İngiltere ve Avrupa’da büyüme planları yapan şirketlere Londra merkezli olarak daha etkin bir danışmanlık sağlamayı hedefleyen Pargesoft, Londra’nın ticari ve finansal bir merkez olması sayesinde hem Avrupa hem de ABD’de bulunan uluslararası müşterileri için daha ulaşılabilir olacak.

Pargesoft Londra Ofisi Microsoft Dynamics ERP

Microsoft’un güçlü ERP ve CRM çözümlerini baz alıp, sektöre özgü geliştirmeler yaparak oluşturduğu çözüm paketleriyle Pargesoft, özellikle perakende, konuk ağırlama, AVM/mülk yönetimi ve profesyonel hizmetler sektörlerine odaklı çözümlerdeki uzmanlığını Avrupa’daki müşterilerine Londra ofisinden sunacak.

Kurulan yeni şirketin iletişim bilgileri ise şöyle:

Pargesoft Ltd.
33 Queen St,
London EC4R 1AP
07384 620 091