Pargesoft Müşteri Günü 2023

Pargesoft Müşteri Günü 2023

Pargesoft Müşteri Gününde Geleceğe Birlikte Adım Atıyoruz

21. yüzyılın en dönüştürücü teknolojilerinden biri olan Yapay Zekâ (AI) hemen hemen her sektörde köklü paradigma değişikliklerine yol açtı. Biz de “Yapay Zekâ Destekli Geleceği Keşfedin” temasıyla bu seneki Müşteri Günü etkinliğimizde bu konulara odaklanacağız.

Gündemimizdeki konulardan biri yenilikçi Microsoft çözümü Copilot olacak. İşlerin yapılma biçimini kayda değer ölçüde değiştiren, insanların daha fazla inovasyona ve yaratıcılığa odaklanmasına olanak sağlayan ve verimlilikte yeni bir artış dalgasının önünü açan Copilot hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz etkinlikte aynı zamanda yapay zekânın gücünü iş süreçlerinizde nasıl kullanabileceğinizi keşfedebilir, farklı sektörlerdeki uygulamalar hakkında bilgi edinebilir ve daha iyi, daha verimli çalışmanıza yardımcı olacak Microsoft çözümlerindeki en güncel yenilikleri Pargesoft’un uzman isimlerinden dinleyebilirsiniz.

Dünyamızı hızla şekillendiren yapay zekâ teknolojisindeki fırsatları birlikte ele alacağımız ve iş dünyası için yeni ufukları keşfedeceğimiz Pargesoft Müşteri Günü 2023’te sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

23 Kasım 2023 Perşembe günü, 08:30-17:30 saatleri arasında gerçekleşecek Pargesoft Müşteri Günü 2023 etkinliğine katılmak için yandaki formu doldurarak başvurunuzun ilk adımını tamamlayabilirsiniz.

 

Not:

  • Sınırlı kapasiteden dolayı bu aşamada ön talebiniz alınacaktır.
  • Uygunluk olması ve teyit edilmesi durumunda sizlere kesin katılım onayı ve etkinliğin diğer detayları hakkında ayrıca bilgi verilecektir.

Katılım Talep Formu

Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Onay kutusu

Etkinlik Ajandası

23 Kasım 2023 Perşembe, 08.30 – 17:30

2023 Müşteri Günü Etkinliği Konuları ve Ajandası 2023