Tarihçe

Pargesoft; 2002 yılında Microsoft Dynamics NAV Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılımı’nın Türkiye yerelleştirmesi faaliyetlerini yürüten ekip tarafından kurulmuştur. Pargesoft, ERP uygulamaları geliştirme ve danışmanlığı konularında hizmet vermektedir. Satış sonrası hizmetlerde deneyimli personelinin ortalama sektör deneyimi 10 yıldan fazla olup, firma personel istihdamında ağırlığı satış sonrası hizmetler ve eğitim üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Referanslarımız arasında; Total, GFK, Do&Co,G4S, Honda Trading, IKEA, MCT, Adecco, BodyCote, TEB Arval, Nunhems, Houghton Kimya, Renault Trucks, Simge Antalis, Intermil, Sumitomo gibi global firmalar yer almaktadır. ERP ve CRM’de başarılı projelere imza atan ve G4S ERP Projesiyle dünya genelinde bir başarı hikayesi yakalayan Pargesoft, Microsoft Dynamics NAV ve Micrsoft Dynamics AX ERP yazılımlarının Çözüm Ortaklığını yapmaktadır.

Tarihçe

2010 yılında kablo sektöründe geliştirdiği çözümlere dünya genelinde başarılı projelere imza atan Innovites firmasının Türkiye İş ortağı olduk. InnoVites kablo sektörü üzerine odaklanmıştır ve bu alanda çözümler üretmektedir. InnoVites; Microsoft Dynamics AX üzerinde kablo sanayi için Sanayi Çözümleri geliştirip bu çözümleri müşterilerine sunuyor.

2011 yılında İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında 366. sırada yer alarak giriş yaptı. 2012 yılında 324. sıraya, 2013 yılında 310. sıraya, 2014 yılında 278. sıraya, 2015 yılında 243. sıraya yükseldi. Son olarak 2016 yılında 234. sıraya yükselerek ERP alanında gösterdiği başarılı iş grafiğini tescillemiştir.

2012 yılında, BSS Begusch Software Systeme firmasının Türkiye iş ortağı olarak, Otomotiv lastiği sektörünün satış ve organizasyon bölümlerinin temel ihtiyaçlarını karşılayacak çözümlerin merkezi haline gelmiştir.