Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim’in, Microsoft Dynamics 365 for Talent ile insan kaynakları alanında dijital dönüşümü detaylandıracağı webinar 21 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek. Hemen kayıt olmak için tıklayın.

Tüm sektörlerde yaşanan dönüşüm süreci, İnsan Kaynakları süreçlerinin de bu dönüşüme ayak uydurması gerekliliğini getirdi. Artık doğru çalışanı en hızlı şekilde işe almak, yeni başlayan çalışanın işe adaptasyonunu en iyi şekilde sağlamak, iş yerindeki verimliliği arttırmak gibi konularda teknolojiyi daha çok kullanma zamanını yaşıyoruz. İşte böyle bir dönemde, sizleri Dynamics 365 for Talent ile bunların nasıl yapılabileceğini anlatacağımız web seminerimize davet etmek istiyoruz.

Kurumlar için insan sermayesi oluşturulması ve yönetimine yönelik kapsamlı bir çözüm olan Dynamics 365 for Talent;

  • Attract modülü ve LinkedIn entegrasyonu ile doğru kişileri daha hızlı bir şekilde işe almanızı destekler
  • Onboard modülü ile çalışanlarınızın işe adaptasyon sürecini hızlandırmanıza, onları başarıya hazırlamanıza yardımcı olur
  • Sürekli geri bildirim ve değerlendirmeler ile insanları en verimli şekilde çalışmaya teşvik etmenizde rol oynar
  • Kişiselleştirilmiş bir kariyer yolu, sürekli öğrenme ve gelişim kılavuzları aracılığı ile kurumunuzun gelişmesini ve büyümesini sağlar

Web seminerimizde Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim İnsan Sermayesi yönetimindeki dijital dönüşüm süreçlerini Dynamics 365 for Talent ile nasıl kurgulayabileceğinizi anlatacak; kaçırmayın!