Dynamics 365 Business Central

WEglobal, operasyonel faaliyetlerinde ERP geçişini sağlayacak Microsoft Dynamics 365 Business Central projesini Pargesoft ile gerçekleştirecek.

Tüm dünyada Avrupa Birliği gibi uluslararası organizasyonların finanse ettiği projelerde teknik danışmanlık sunan WEglobal firması dünya genelinde 16 ofisi ile faaliyet gösteriyor. Danışmanlık yaptığı projeler ile barışı desteklemeyi, çevre ve insan haklarının gelişmesini, ülkelerin büyümesine ve iş olanaklarının artmasına katkıda bulunmayı, göç, çevre sorunları ve iklim değişimleri ile mücadeleye yardımcı olmayı hedefliyor. WEglobal projelere katkısını arttırmak için dahili yönetim sistemlerini iyileştirecek dijital teknolojilere yatırım yapıyor.

Merkezi İtalya’da olan WEglobal, Türkiye ve 5 global ofisinden yürüttüğü operasyonel faaliyetlerinde ERP geçişini hedefledi. Bu kapsamda Microsoft Dynamics 365 Business Central çözümünün kullanıma alınacağı projesinde Pargesoft ile ilerlemeye karar verdi.

Pargesoft’un global proje deneyimi Microsoft Dynamics uzmanlığıyla birleşince WEglobal için ERP projesini birlikte gerçekleştireceği iş ortağını seçmesi çok kolay oldu. WEglobal, Ankara ofisi ile birlikte, İngiltere, İtalya, Sırbistan ve Amerika ofisleri için de Microsoft Dynamics 365 Business Central projesini Pargesoft ile birlikte yürütecek.

Projede Microsoft Azure üzerinde kiralama yöntemiyle sunulan Dynamics 365 Business Central ürünü ile tüm iş yönetim süreçleri tek bir çatı altında toplanacak ve şirketin karar verme süreçleri desteklenecek.