Blueground finans ve tedarik zinciri süreçlerini Dynamics NAV 2018 çözümüyle yönetecek. Projesinde Pargesoft’un hizmet sektörü deneyiminden yararlanacak.

Biri Türk, 5 girişimci tarafından Nisan 2013’te kurulan Blueground, ideal lokasyonlarda özenle seçilmiş mülkleri kiralayarak eşyalı dairelere dönüştürüyor. İnsanların gittikleri her yerde kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlama vizyonuyla yüzlerce iş gezgini ve bireysel kiracıya eşyalı dairelerinde anahtar teslim konaklama hizmeti veriyor. Blueground son günlerde aldığı yatırımla toplam yatırım fonunu 28 milyon dolara çıkardı. Firma, hedefinin 2023 yılında dünyanın 50 metropolünde 50.000 daireye ulaşmak olduğunu söylüyor ve global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Blueground küresel büyüme hedefinde yol arkadaşı olarak Pargesoft’u seçti!

Bu hedefe paralel olarak İstanbul’daki daire sayısını her yıl 3 katına çıkarttı. Blueground için Türkiye’nin önemli bir lokasyon olmasının bir diğer sebebi tüm tedarik zinciri süreçlerinin buradan yönetiliyor olması. İstanbul dışında New York, Los Angeles, San Francisco, Boston, Chicago, Washington DC, Dubai ve Atina’daki Blueground daireleri Türk üreticilerden temin edilen mobilya, tekstil ürünleri ve aksesuarlarla dekore ediyor. Blueground’un hizmet kalitesini sürdürebilmesi ve global büyüme hedefine ulaşabilmesi için tedarik zinciri ve finansal süreçlerin yönetimi büyük önem taşıyor.

Blueground küresel büyüme hedefinde yol arkadaşı olarak Pargesoft’u seçti!

Pargesoft’un hizmet sektörü deneyimi başarının anahtarı

Blueground finans ve tedarik zinciri süreçlerini yönetmek ve iyileştirmek amacıyla başladığı projede Pargesoft uzmanlığıyla Microsoft Dynamics NAV 2018 çözümünü kullanıma alacak. Yıllardır hizmet sektöründe gerçekleştirdiği başarılı projeleri nedeniyle Pargesoft ile çalışmayı tercih etti. Blueground, Pargesoft’un sektördeki deneyimlerinden ve örnek uygulamalarından yararlanarak başarılı sonuçlara ulaşmayı hedefliyor.

Blueground, finansal ve tedarik zinciri süreçlerini Microsoft Dynamics NAV 2018 ile dijital ortama geçirecek. Blueground, bu süreçlerini daha verimli, entegre ve hızlı bir şekilde yönetebilecek.