The Marmara’da Pargesoft danışmanlığında Microsoft Dynamics AX’tan Dynamics 365 for Finance & Operations çözümüne geçiş sağlanacak.

The Marmara Grubu, 1978 yılından beri Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri. Toplam 5 oteli (The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya, The Marmara Bodrum). Özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Hizmet kalitesi, Türk geleneklerini seçkin misafirlerle buluşturduğu özgün duruşu ile fark yaratan The Marmara değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni topluyor.

The Marmara, Dynamics 365 for Finance & Operations ile buluta taşınıyor

Yeniliği ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, yeni teknolojilerden yararlanmaya da önem veriyor. Bu amaçla 2016 yılından bu yana kullandığı Microsoft Dynamics AX 2012 çözümünü en güncel sürümle yenilemeyi hedefledi. The Marmara mevcut çözüm ortağı Pargesoft ile yeni bir projeye başladı. Proje kapsamında The Marmara’nın Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations çözümüne geçişi sağlanacak.

Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations çözümünün bulut üzerine çalışması sayesinde proje sonucunda The Marmara bulut teknolojilerinin sağladığı faydalardan yararlanabilecek. Ayrıca Microsoft Office 365, Microsoft Power Platform (PowerApps, Power BI, Microsoft Flow) gibi çözümlerin entegrasyonu sayesinde en yenilikçi özellikleri kullanabilme olanağı elde edecek.

The Marmara, Pargesoft’un deneyimli ve uzman danışmanlık ekibi ile Dynamics 365 for Finance & Operations ile gelen tüm yenilikleri ve güçlü bir altyapıyı kullanmaya başlayacak.