Copilot Yapay Zekâ ile Çalışmanın Yeni Çağına Hazır mısınız

Yapay Zekâ Destekli Geleceği Keşfedin: İşiniz ve çalışma şeklinizde sonsuz olasılıklara kapı açacak teknolojileri ve Microsoft 365 Copilot çözümü Pargesoft Müşteri Günü 2023’te!

İşletmelerin ölçekleri, faaliyet gösterdikleri sektörler ve dolayısıyla ihtiyaçları birbirinden farklı olsa da tüm işletmelerin çözüm aradığı bazı ortak zorluklar var. Örneğin, işleri gerektiği gibi yapmak için yeterli zaman ve iş gücü olmaması, giderek artan iş yükü, verimliliği ve bunun sonucunda karlılığı olumsuz etkileyen güçlüklerin üstesinden gelme ihtiyacı bu ortak güçlüklerden bazıları. Bu sorunu aşmanın yolunu sunan yapay zeka, iş dünyasında köklü bir değişimi tetikliyor. Birçok araştırma bu konuda benzer sonuçlar sunuyor. 31 ülkeden 30 binin üzerinde katılımcıyla yürütülen Microsoft araştırmasına göre;

  • Katılımcıların %64’ü işlerini yapmak için zaman ve enerjiye sahip olmakta zorlandıklarını söylüyor
  • İnsanların %70’i iş yüklerini azaltmak için işleri yapay zekaya devrediyor
  • İş dünyasının liderleri, yapay zekanın çalışan sayısını azaltarak üretkenliği artırarak değer sağlayacağını söyleme olasılığı iki kat daha fazla

İş dünyası yapay zeka destekli çözümlerle hız ve verimlilik çağına ilerlerken, bu teknolojiye başarılı bir yapay zeka geçişine hazırlanmak birçok işletme için giderek daha önemli hale geliyor.

Microsoft Copilot: Çalışmanın yepyeni bir yolu

Microsoft, yapay zekanın gücünü Copilot ile işletmelere sunarak hız, verimlilik ve başarının kilidini açıyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve görevleri daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışan Copilot, bir işletmede yöneticilerden IT çalışanlarına kadar herkesin yapay zeka yeteneklerinden yararlanabilmesi için tasarlandı.

Microsoft 365 Copilot, kullanıcıların cihazlarında çeşitli görevlere ve etkinliklere yardımcı olmak için tasarlanmış yapay zeka destekli bir dijital yardımcıdır. İçerik taslağı oluşturabilir, yazdığınız bir şeyi ifade etmenin farklı yollarını önerebilir, resimler önerebilir ve ekleyebilir, Word belgelerinizden PowerPoint sunumları oluşturabilir ve diğer pek çok faydalı şeyi yapabilir.

Görevleri kolaylaştıran, iş akışlarını otomatikleştiren ve iş birliğini geliştiren özellikler sunan Copilot uyarlanabilir bir çözüm olduğu için her işletmenin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebiliyor. Copilot yeteneklerinin, eklentiler aracılığıyla genişletilebilmesi, sürekli değişen iş ihtiyaçları ortamına uyum sağlayabilmesi ve sürekli gelişebilmesi anlamına geliyor.

“Yapay Zekâ Destekli Geleceği Keşfedin”

Pargesoft tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve odağında yapay zekânın olduğu Pargesoft Müşteri Günü’nde yapay zekanın gücünden en iyi şekilde faydalanmanın yollarını keşfedebilir, Microsoft ve Pargesoft çözüm ve hizmetlerinin sağladığı avantajlarla işinizi geleceğe güçlü bir şekilde nasıl hazırlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

“Yapay Zekâ Destekli Geleceği Keşfedin” temalı Pargesoft Müşteri Günü 2023’ün gündemindeki konulardan biri yenilikçi Microsoft çözümü Copilot olacak. İşlerin yapılma biçimini kayda değer ölçüde değiştiren, insanların daha fazla inovasyona ve yaratıcılığa odaklanmasına olanak sağlayan ve verimlilikte yeni bir artış dalgasının önünü açan Copilot hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz etkinlikte aynı zamanda yapay zekânın gücünü iş süreçlerinizde nasıl kullanabileceğinizi keşfedebilir, farklı sektörlerdeki uygulamalar hakkında bilgi edinebilir ve daha iyi, daha verimli çalışmanıza yardımcı olacak Microsoft çözümlerindeki en güncel yenilikleri Pargesoft’un uzman isimlerinden dinleyebilirsiniz.

23 Kasım 2023 Perşembe günü, 08:30-17:30 saatleri arasında gerçekleşecek Pargesoft Müşteri Günü 2023 etkinliğine katılmak isterseniz, kayıt sayfasındaki formu doldurabilirsiniz: https://www.pargesoft.com.tr/tr/pargesoft-musteri-gunu-2023/

Kaynak: https://adoption.microsoft.com/en-us/copilot/